Moto-enduro Jaroslav Coufal

Po několika letech zkušeností, byla firma Moto-enduro založena v roce 1991. Od začátku se zaměřila na sportovní motocykly enduro cross. Poskytovala výstroj, oblečení, přilby a náhradní díly na moto. V pronajatých prostorech vybudovala prodejnu a servis pro motocykly. Rozšířila se nabídka o motocykly silniční a skútry.

Firma se stala partnerem významných motocyklových firem jako Tm racingKawasakiKTMGAS GASHondaPeugeot. Také dealerem špičkové výstroje, přileb, oblečení, doplňků a v neposlední řadě pneumatik od renomovaných firem světových výrobců. Vybudovala pneuservis se zaměřením právě na motocykly. Stroje na přezouvání a vyvažování motocyklových kol umožňují vyvážení statické, ale hlavně dynamické a tím posunuly firmu na stupně nejvyšší kvality. O tom svědčí i zaškolení firmou MICHELIN a získání certifikátu odbornosti, znalosti a kvality. Rovněž jsme již 2x absolvovali školení v seřízení a servisu předních tlumičů zn. Marzocchi. Jedno z těchto školení jsme absolvovali v Itálii ve výrobním závodě. Taktéž jsme jediná firma z česka, které při návštěvě firmy Tm racing bylo umožněno vyzkoušet si montáž motoru a motocyklu přímo ve výrobním oddělení závodu.

V roce 2006 se firma přestěhovala do nových vlastních prostorů, kde poskytuje prodej, servis a pneuservis pro všechny druhy a kategorie motocyklů. Hlavním zaměřením jsou značky, se kterými máme smluvní dealerské a partnerské vztahy. Více než 20 let prodáváme skútry značky Peugeot a samozřejmě i poskytuje servis. Motocykly TM racing prodáváme a servisujeme již od začátku, takže  bezmála přes 32 let. Dále se značkou Kawasaki spolupracujeme více jak 17 let. Máme  dlouholeté zkušenosti i s ostatními značkami jako HondaKTMHusabergShercoGAS GAS. Firma od roku 2010 rozšířila nabídku o čtyřkolky značky EMU a začala poskytovat i možnost Enduro školy jak poradenskou, tak i s praktickou výukou jízdy v areálu s tratí a množstvím překážek. 

V naší firmě najdete vše co potřebujete, abyste mohly okusit a vychutnat ten nádherný zážitek, co poskytuje jízda na motocyklu, ať už jako koníček, relax nebo sportovní vyžití (motocyklyskútryčtyřkolkypřilbyoblečeníchráničebrýleboty, doplňky, náhradní dílyservis a v neposlední řadě radu a pomoc)…….